OBSZARY DZIAŁANIA

Świadczymy pomoc prawną na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Zajmujemy się prowadzeniem spraw sądowych i arbitrażowych w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku, Łodzi, Katowicach oraz wszędzie tam, gdzie nasza obecność jest wymagana ze względu na interesy naszych klientów.

Główny obszar działania to Dolny Śląsk i miasta takie jak: Wrocław, Lubin, Wołów, Oleśnica, Oborniki Śląskie, Jelenia Góra, Świdnica, Wałbrzych, Środa Śląska, Trzebnica.

FORMY KOMUNIKACJI

Usługa porady prawnej jest dostępna poprzez prosty formularz znajdujący się w zakładce "kontakt" – taka forma komunikacji to szybki sposób skorzystania z pomocy prawnej bez opuszczania domu czy biura. Jeżeli potrzebują Państwo fachowej obsługi prawnej, to gwarantujemy, że spełnimy Państwa oczekiwania, gdyż pomoc prawna (online) świadczona jest przez specjalistów z doświadczeniem. Ze swoimi klientami kontaktujemy się poprzez korespondencję elektroniczną, połączenia telefoniczne, wideokonferencje oraz tradycyjne spotkania.

PORADY PRAWNE W JĘZYKU OBCYM

Wśród naszych klientów znaleźć można wielu zagranicznych przedsiębiorców, którzy postanowili rozszerzyć prowadzoną przez siebie działalność gospodarczą o polski rynek. Przy świadczeniu usług dla tego typu klientów komunikujemy się standardowo przy użyciu języka angielskiego. Wśród naszych specjalistów znajdują się również osoby posługujące się językiem niemieckim oraz włoskim.

DZIEDZINY

Zakres naszych usług jest bardzo szeroki, ponieważ współpracujemy z doświadczonymi specjalistami z różnych dziedzin. Świadczymy porady prawne, konsultacje prawnicze, analizy prawne oraz obsługę prawną dla firm. Nasze dziedziny to: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo umów, prawo pracy, prawo autorskie, prawo odnawialnych źródeł energii, prawo budowlane, prawo medyczne, prawo farmaceutyczne, prawo bankowe.

Alicja Radziszewska

Radca prawny i członek Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, który ukończyła uzyskując tytuł magistra prawa w 2011 r. W trakcie studiów obyła wyjazd w ramach stypendium zagranicznego na Universita di Pisa we Włoszech, gdzie zdawała egzaminy w języku włoskim. Ukończyła również dwuletnie studium Prawa Niemieckiego na Humboldt-Universität zu Berlin. Jest także członkiem zespołu prawa cywilnego w Krajowym Instytucie Prawa i Ekonomii. 

W swojej pracy zajmuje się obsługą prawną przedsiębiorców oraz osób fizycznych nieprowadzących działalności gospodarczej. Specjalizuje się w prawie gospodarczym (w szczególności w prawie umów handlowych) i obsłudze korporacyjnej spółek (również z udziałem kapitału zagranicznego). Ponadto reprezentuje klientów w sporach sądowych. Doświadczenie zdobywała w czołowych wrocławskich kancelariach m.in. w kancelarii Iurico Skory i Sołtys sp. p. Radców Prawnych oraz kancelarii Szmyrka, Nawrat & Wspólnicy sp. j. Oprócz działalności w ramach kancelarii zajmuje się współprowadzeniem spółek z branży energii odnawialnej.

Posiada certyfikowaną znajomość języka niemieckiego oraz włoskiego, a w pracy posługuje się także językiem angielskim.

Mateusz Rudowicz

Ukończył Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim uzyskując w 2006 roku dyplom magistra administracji, a w 2008 roku magistra prawa. W latach 2009 - 2012 aplikant radcowski; od grudnia 2012 roku radca prawny wpisany na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych we Wrocławiu. W latach 2007 - 2015 stały pracownik i współpracownik wiodących wrocławskich kancelarii prawnych (radcowskich i adwokackich), w których zdobył cenne doświadczenie na wszystkich szczeblach awansu zawodowego.

Posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców oraz osób, które nie prowadzą działalności gospodarczej, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, cywilnego, handlowego, konsumenckiego, bankowego, prawa pracy, procedury cywilnej oraz prawa międzynarodowego (w zakresie dochodzenia roszczeń). Ma praktykę w prowadzeniu negocjacji z kontrahentami i dłużnikami, a także organizował szkolenia dotyczące aktualnych zmian w prawie.