Krok nr 1
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz
i przedstaw nam swoją sprawę
Krok nr 2
Wiemy, że czas to pieniądz, więc jak najszybciej zapoznamy
się ze sprawą i przygotujemy indywidualną, bezpłatną wycenę
Krok nr 3
Gdy nasza oferta zostanie zaakceptowana - zaczniemy pracować nad sprawą
Poprzedni
Następny
zrealizowanych projektów
zopiniowanych umów
lat praktyki
opiniowanie umów

Wycena sprawy jest

150 zł/h

stawkę godzinową oferujemy Klientom, którzy nie są w stanie przewidzieć dokładnego zapotrzebowania na usługi prawne. Stawka jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i rozpoczyna się od kwoty 150 zł netto za godzinę

Ryczałt

jest to z góry określona kwota za prowadzenie sprawy. Wynagrodzenie ryczałtowe proponujemy również Klientom w ramach stałej obsługi prawnej, w przypadku gdy w każdym miesiącu mają podobne zapotrzebowanie na usługi prawne.

Oferujemy porady prawne dla klientów prowadzących indywidualną działalność gospodarczą oraz obsługę prawną spółek prawa handlowego. Do zakresu usług Kancelarii Radcy Prawnego dla Klientów z Brzegu Dolnego i okolic należą w szczególności:

  • rejestracja spółek w Krajowym Rejestrze Sądowym
  • pomoc przy zakładaniu działalności i rejestracji w CEIDG
  • windykacji należności (wezwania do zapłaty i pozwy o zapłatę)
  • reprezentowanie w procesach sądowych
  • reprezentowanie w postępowaniach przed urzędami i organami państwowymi
  • udział w negocjacjach biznesowych
  • sporządzanie i opiniowanie umów (najmu, dzierżawy, sprzedaży, deweloperskich, dostawy, transportu i spedycji, współpracy, o dzieło, o roboty budowlane, zlecenia, pożyczki, przewozu, darowizny)

Brzeg Dolny jako rozwijające się miasto to miejsce, w którym prowadząc własną firmę warto zadbać o to, by reprezentowała ją kancelaria prawna i prawnik wyróżniający się profesjonalizmem i skutecznością. Stała obsługa prawna i porady prawne przydadzą się, jeśli potrzebują Państwo pomocy przy załatwianiu spraw administracyjnych czy windykacji należności, a także poszukują prawnika doświadczonego w procedurach wdrażania RODO bądź specjalisty w opiniowaniu umów zawieranych z Państwa kontrahentami. Obsługa prawna firm to nasza specjalność. Porada prawnicza będzie także pomocna przy sporządzaniu umów z dostawcami takich usług jak pozycjonowanie serwisu czy stworzenie strony internetowej. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach ilość wymogów nakładanych przez ustawodawcę na przedsiębiorców jest trudna do zrealizowania całkowicie samodzielnie, dlatego jesteśmy przekonani, że inwestycja w kompleksową obsługę prawną świadczoną przez radców naszej kancelarii pomoże w rozwoju Państwa firm, a nasza pomoc prawna będzie sporym ułatwieniem w codziennym prowadzeniu biznesu. Możemy odciążyć Państwa poprzez sporządzanie wniosków, dokumentów czy umów oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji. W sprawach zawiłych z pewnością przyda się Państwu fachowa porada prawna. Oferujemy także prowadzenie szkoleń związanych m. in. z tematyką ochrony danych osobowych. W prowadzonych przez nas sprawach na pierwszym miejscu stawiamy zawsze prowadzenie mediacji i dążenie do zawarcia ugody między stronami sporu w sposób pozasądowy. Podejmujemy się również reprezentowania naszych klientów przed sądem w zarówno w sprawach cywilnych, administracyjnych jak i karnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w udzielaniu pomocy prawnej profesjonalnym podmiotom takim jak spółki prawa handlowego, jednoosobowe działalności gospodarcze czy prywatne praktyki medyczne. Nasi prawnicy to profesjonaliści, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje. Zawsze chętnie wysłuchamy o Państwa sytuacji prawnej, ponieważ wierzymy, że najwięcej nauczyć się i osiągnąć można się przez wspólne doświadczenie.

Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego, a także osobistego spotkania w biurze kancelarii, by ustalić szczegóły podjęcia współpracy oraz sposób wyceny naszych usług. Samo ustalenie wyceny prowadzenia sprawy jest zawsze bezpłatne. Dla klientów, których miesięczne zapotrzebowanie na usługi prawne jest stałe, proponujemy preferencyjną wycenę w formie ryczałtu. Sprawdzi się to zwłaszcza jeżeli interesuje Państwa stała obsługa prawna. Jeśli jednak nie mogą Państwo jeszcze ocenić zapotrzebowania na określony czas świadczenia przez nas pomocy prawnej, możemy zaproponować stawkę godzinową lub inny, określony wspólnie sposób rozliczania wynagrodzenia. Dobra kancelaria prawnicza, to taka, w której elastycznie podchodzi się do zapotrzebowania klientów, a kompleksowa obsługa prawna świadczona jest rzetelnie i terminowo.

Także w życiu prywatnym warto postawić na korzystanie z usług sprawdzonej kancelarii, aby móc świadomie podejmować ważne decyzje związane ze zmianą swojej sytuacji prawnej, zaczynając od takich sytuacji jak zawarcie umowy deweloperskiej, poprzez sprawy związane z nabyciem czy zrzeczeniem się spadku aż po podział majątku i rozwód. Konsultowanie spraw z profesjonalnymi radcami prawnymi pozwoli bowiem zaoszczędzić czas i pieniądze. Prawo do dziedzina wymagająca fachowej wiedzy. Napisz lub skontaktuj się z nami telefonicznie, a nasz radca prawny jak najkorzystniejsze rozwiązanie sprawy. 

GLOBAL LEX Kancelaria Radcy Prawnego
Alicja Radziszewska-Studenna


Powstańców Śląskich 5/709
53-332 Wrocław

mail: kontakt@global-lex.pl
tel.: 530 262 889
tel.: 608 092 933

NIP: 9880295250
REGON: 362858544