Krok nr 1
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz
i przedstaw nam swoją sprawę
Krok nr 2
Wiemy, że czas to pieniądz, więc jak najszybciej zapoznamy
się ze sprawą i przygotujemy indywidualną, bezpłatną wycenę
Krok nr 3
Gdy nasza oferta zostanie zaakceptowana - zaczniemy pracować nad sprawą
Previous slide
Next slide
sąd

Wycena sprawy jest bezpłatna

150 zł/h

stawkę godzinową oferujemy Klientom, którzy nie są w stanie przewidzieć dokładnego zapotrzebowania na usługi prawne. Stawka jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i rozpoczyna się od kwoty 150 zł netto za godzinę

Ryczałt

jest to z góry określona kwota za prowadzenie sprawy. Wynagrodzenie ryczałtowe proponujemy również Klientom w ramach stałej obsługi prawnej, w przypadku gdy w każdym miesiącu mają podobne zapotrzebowanie na usługi prawne.

GLOBAL LEX Kancelaria Radcy Prawnego
Alicja Radziszewska-Studenna


Powstańców Śląskich 5/814
53-332 Wrocław

mail: kontakt@global-lex.pl
tel.: 530 262 889

NIP: 9880295250
REGON: 362858544

Jako profesjonaliści dokładający najwyższą staranność do wykonywanych w ramach zleconych czynności obowiązków – cenimy wiedzę i doświadczenie Kolegów po fachu oraz zdajemy sobie sprawę, że własna kancelaria prawna i obowiązki wynikające z jej prowadzenia, częstą czynią niemożliwym bycie obecnym na rozprawach i spotkaniach w każdym miejscu w kraju. Doba nawet najbardziej zapracowanych prawników ma bowiem swoje granice i nie wszystko można i trzeba wykonać osobiście. Prawo substytucji jest niezastąpionym narzędziem umożliwiającym jak najsprawniejszą organizację pracy własnej i uwzględnienie interesów reprezentowanych klientów. Substytucje mogą więc znacznie ułatwić pracę, zapewniając przy tym, że czynności zostaną wykonane z należytą starannością przez innego profesjonalistę posiadającego analogiczne uprawnienia.

Prosimy także, aby przy zleceniu nam spraw uwzględnić czas konieczny, jaki pełnomocnik substytucyjny musi poświęcić na zapoznanie się z aktami i całością dokumentacji przekazywanych spraw, a także na zwrócenie uwagi na biegnące terminy. Udzielenie substytucji z rozsądnym wyprzedzeniem będzie bezpieczną opcją dla obu stron, tak aby działać wspólnie w jak najlepszym interesie reprezentowanych klientów. Prosimy również o pamiętanie, że przyjmujący pełnomocnictwo substytucyjne radca prawny musi mieć wgląd w główne pełnomocnictwo z prawem do substytucji.

Substytucja to gwarancja rzetelnie i profesjonalnie wykonanych obowiązków. Zapraszamy do nawiązania współpracy z prawnikami naszej kancelarii. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, podczas którego ustalimy szczegóły realizacji zlecenia, dostępne terminy oraz stawkę za wykonane czynności.

Oprócz substytucji, świadczymy także dla wszystkich zainteresowanych osób usługi w zakresie przeglądania akt sądowych i wykonywania fotokopii akt KRS. W przypadku realizacji usługi przeglądania akt, zwracamy uwagę, że wymaga ona uprzedniego sprawdzenia ich dostępności i zmówienia do czytelni, co w niektórych przypadka może potrwać nawet kilka dni. Zlecając nam czynność przeglądania lub fotokopii akt, uprzejmie prosimy więc wziąć pod uwagę czas niezbędny na realizację zamówienia przez czytelnię.

Jako kancelaria radców prawnych, której siedzibą jest Wrocław oferujemy nasze usługi w zakresie pełnienia zastępstwa procesowego, substytucji oraz sporządzania dla Państwa fotokopii akt sądowych oraz akt KRS na terenie Wrocławia i całego Dolnego Śląska. Za każdą wykonaną przez nas w tym zakresie usługę wystawiamy fakturę VAT.