Krok nr 1
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz
i przedstaw nam swoją sprawę
Krok nr 2
Wiemy, że czas to pieniądz, więc jak najszybciej zapoznamy
się ze sprawą i przygotujemy indywidualną, bezpłatną wycenę
Krok nr 3
Gdy nasza oferta zostanie zaakceptowana - zaczniemy pracować nad sprawą
Poprzedni
Następny
opiniowanie umów

Wycena sprawy jest

200 zł/h

stawkę godzinową oferujemy Klientom, którzy nie są w stanie przewidzieć dokładnego zapotrzebowania na usługi prawne. Stawka jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i rozpoczyna się od kwoty 180 zł netto za godzinę

Ryczałt

jest to z góry określona kwota za prowadzenie sprawy. Wynagrodzenie ryczałtowe proponujemy również Klientom w ramach stałej obsługi prawnej, w przypadku gdy w każdym miesiącu mają podobne zapotrzebowanie na usługi prawne.

Oferujemy Państwu profesjonalne opiniowanie umów pod kątem ryzyk prawnych, a także tworzenie od podstaw własnych projektów umów, zgodnych z Państwa zapotrzebowaniem lub profilem prowadzonej działalności.

Dobrze opracowane wzory umów, to podstawa udanej współpracy stron. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, które gwarantują najpełniejszą ochronę Państwa praw i obowiązków wynikających z konkretnej umowy. Nasi klienci to osoby prywatne i przedsiębiorcy. 

Dla osób prywatnych najczęściej świadczymy usługi w sprawach związanych z codziennym życiem: nabywaniem lub wynajmowaniem nieruchomości, sprzedażą rzeczy, podejmowaniem pracy, zlecaniem wykonania przedmiotów. Szybko i sprawnie przygotujemy dla Państwa wzór umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, umowy sprzedaży nieruchomości, umowy sprzedaży samochodu, umowy najmu, umowy o wykonanie remontu, umowy o opiekę, umowy na sprzątanie mieszkania, umowy darowizny, umowy pożyczki, umowy dożywocia i wiele innych!

Dla naszych klientów będących przedsiębiorcami przygotowujemy i opiniujemy następujące rodzaje umów:

umowa agencyjna, umowa pośrednictwa;
kontrakt menedżerski, umowa zarządzania przedsiębiorstwem, umowa o pracę z członkiem zarządu, umowa zlecenia z członkiem zarządu;
umowa o roboty budowlane;
umowa dostawy, umowa przewozu, umowa spedycji, umowa przechowania;
umowa o wykonanie usług projektowych;
umowy dotyczące obrotu nieruchomościami, umowa sprzedaży nieruchomości, umowa dzierżawy nieruchomości, umowa najmu lokalu;
regulaminy stron internetowych, polityka prywatności, polityka bezpieczeństwa;
ogólne warunki umów (OWU);
umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową, umowa o delegację pracownika za granicę;
umowa ramowa o współpracy, umowa ramowa;
umowy bankowe, umowa pożyczki, umowa kredytu hipotecznego, umowa lesingu, umowa poręczenia, umowa kredytu gotówkowego;
umowa o przeniesienie praw autorskich, umowa sprzedaży praw autorskich, umowa licencyjna, umowa sublicencji;
umowa konsorcjum, umowa o wspólne przedsięwzięcie;
umowa o dzieło, umowa zlecenia, umowa o świadczenie usług;
umowa o zachowaniu poufności, umowa o zakazie konkurencji;
umowy wydawnicze oraz umowy o dzieło w twórcami utworów w rozumieniu prawa autorskiego;
umowa ubezpieczenia;
umowa darowizny, umowa użyczenia;

Ponadto jesteśmy liderami w zakresie wprowadzania nowatorskich rozwiązań kontraktowych w zakresie specjalistycznej współpracy podmiotów z różnych branż (sektor energetyczny, sektor budowlany, sektor bankowy, sektor farmaceutyczny, sektor odzieżowy). Rzetelnie opracujemy każdą umowę, porozumienie, list intencyjny oraz pomożemy w dopracowaniu gwarantującego sukces modelu współpracy.

W naszej ofercie znaleźć można również usługę opracowania projektu ogólnych warunków umów (OWU) na potrzeby prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej (np. sklepów internetowych, grup kapitałowych i koncernów zrzeszających podmioty z różnych państw.

Jeżeli podpisanie jakiejś umowy wymaga formy aktu notarialnego, to nie muszą Państwo samodzielnie szukać Kancelarii Notarialnej. Zrobimy to my i zorganizujemy spotkanie u Notariusza w dogodnym dla Państwa terminie. Również w przypadku, gdy pojawia się konieczność przetłumaczenia jakichś dokumentów, to zapewniamy terminowe i profesjonalne tłumaczenia ze strony współpracujących z Kancelarią tłumaczy. 

GLOBAL LEX Kancelaria Radcy Prawnego
Alicja Radziszewska-Studenna


Powstańców Śląskich 5/814
53-332 Wrocław

mail: kontakt@global-lex.pl
tel.: 692 035 479
tel.: 530 262 889

NIP: 9880295250
REGON: 362858544