"Prawo cywilne to dziedzina prawa, która dotyka każdego, na różnych etapach życia. Pomagamy naszym klientom w zrozumieniu przepisów prawa i dbamy o maksymalne zabezpieczenie ich interesów."

Alicja Radziszewska-Studenna

PORADY PRAWNE

Udzielamy porad prawnych, sporządzamy opinie, ekspertyzy i stanowiska związane z interpretacją i stosowaniem przepisów prawa

SPORZĄDZANIE I OPINIOWANIE UMÓW

Sporządzamy od podstaw i opiniujemy gotowe umowy, statuty i regulaminy pod kątem ewentualnych ryzyk prawnych

UMOWY DEWELOPERSKIE

Wskazujemy ryzyka prawne i propozycje zmian w umowach deweloperskich, a także asystujemy w procesie nabycia nieruchomości od dewelopera

UMOWY NIETYPOWE

Sporządzamy umowy nietypowe, które regulują sytuacje wymykające się z zakresu standardowo wykorzystywanych w obrocie umów

W ramach prawa cywilnego świadczymy kompleksową pomoc prawną dla osób prywatnych, indywidualnych przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego. Nasi klienci uzyskują stały dostęp do profesjonalnej obsługi prawnej we wszystkich bieżących sprawach z obszaru prawa cywilnego. 

Prawo cywilne to jedna z najszerszych dziedzin prawa, wymagająca profesjonalnej wiedzy i znajomości różnego rodzaju reguł, wyjątków, a także bogatego orzecznictwa. Jest to również dziedzina, w której nasi specjaliści czują się najpewniej. Radca prawny Alicja Radziszewska-Studenna jako specjalista z zakresu prawa cywilnego jest stałym członkiem Krajowego Instytutu Prawa i Ekonomii, gdzie świadczy pomoc z zakresu prawa cywilnego i wchodzi w skład zespołu ekspertów z tej dziedziny.

Powierzając nam swój problem prawny z zakresu prawa cywilnego, mogą mieć Państwo pewność, że Państwa sytuacja zostanie poddana szczegółowej analizie prawnej, a usługi świadczone będą z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Każda sprawa jest inna i wymaga od prawnika indywidualnego podejścia, nawiązania więzi z klientem i zbudowania relacji opartych za zaufaniu. Zależy nam na tym, aby rozumieli Państwo naszą pracę i doceniali starania, jakie wkładamy w prowadzenie Państwa spraw. Dlatego też staramy się na bieżąco informować Państwa o wszystkich etapach sprawy, tłumaczyć przyjętą taktykę jej prowadzenia i wyjaśniać możliwe do przewidzenia skutki podejmowanych działań. Działamy szybko i dynamicznie, nadając prowadzonym sprawom odpowiednie tempo.

Współpracujemy z szeregiem specjalistów w tym z radcami prawnymi, adwokatami, doradcami podatkowymi, notariuszami, komornikami oraz tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu nasze usługi mają charakter kompleksowy. Nie odsyłamy Państwa z problemami, tylko kierujemy do właściwych specjalistów, pomagamy w opracowaniu planu działania i zapanowaniu nad pojawiającymi się problemami prawnymi. 

Trudno streścić cały zakres świadczonych przez nas usług w jednym miejscu, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!