Krok nr 1
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz
i przedstaw nam swoją sprawę
Krok nr 2
Wiemy, że czas to pieniądz, więc jak najszybciej zapoznamy
się ze sprawą i przygotujemy indywidualną, bezpłatną wycenę
Krok nr 3
Gdy nasza oferta zostanie zaakceptowana - zaczniemy pracować nad sprawą
Poprzedni
Następny

Cennik usług prawnych

Stawka godzinowa jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i rozpoczyna się od kwoty 200 zł netto za godzinę.
Poniżej znajduje się cennik dla przykładowych usług kancelarii prawnej.

 • Porada prawna od 200 zł/h

  Udzielanie porad prawnych w siedzibie kancelarii, mailowo lub telefonicznie

 • Sporządzanie opinii prawnych od 200 zł/h

  Analiza konkretnej sprawy oraz przygotowanie i przekazanie opinii prawnej na piśmie

 • Sporządzanie i opiniowanie umów od 200 zł/h

  Opiniowanie każdej umowy w tym: umowy współpracy handlowej, o roboty budowlane, kupna i sprzedaży, kredytu, dzierżawy itd.

 • Sporządzenie wezwania do zapłaty od 200 zł/h

  Na przykład pozew o zapłatę należności z umów, faktur, not księgowych, weksli.

 • Udział w negocjacjach handlowych od 300 zł/h

  Wsparcie prawne przy spotkaniach biznesowych

 • Zgłaszanie zmian do KRS od 500 zł/h

  Na przykład zmiana umowy spółki, PKD, nazwy spółki, adresu, wspólników itp.

 • Zakładanie spółek od 1200 zł

  Założenie spółki cywilnej, Spółki z o.o., spółki jawnej, komandytowej, partnerskiej, komandytowo-akcyjnej, akcyjnej.

Oferta

W naszej kancelarii prawnej oferujemy szeroki zakres usług, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów Wciąż staramy się poszerzać nasze horyzonty i oferować nowe zagadnienia. Działamy w sposób zindywidualizowany, dbając o potrzeby i interesy każdego klienta, aby osiągnąć najlepsze rezultaty.

Kontakt

Można się z nami skontaktować na kilka sposobów: telefon, mail, formularz kontaktowy. Oczywiście zachęcamy również do spotkań w siedzibie firmy we Wrocławiu (Powstańców Śl. 5).

Wiemy, że prawo, a w szczególności brak odpowiedniej wiedzy na jego temat, może skutkować negatywnymi konsekwencjami. W razie pojawienia się problemu prawnego, warto skorzystać z profesjonalnej pomocy naszych specjalistów. Kancelaria prawna szybko i skutecznie rozwiąże Państwa problemy prawne i udzieli niezbędnego w tym zakresie wsparcia merytorycznego. Wiedza i doświadczenie naszych prawników sprawiają, że są oni w stanie rozwiązać nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia z zakresu różnorodnych gałęzi prawa. Świadczone porady prawne to rzetelna analiza problemu, propozycja najkorzystniejszego rozwiązania sprawy, a także udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Nieznajomość prawa nie tylko szkodzi, ale może rodzić negatywne konsekwencje – przede wszystkim finansowe. Swoją sprawę warto powierzyć zatem rzetelnemu prawnikowi. Z naszymi Klientami pozostajemy w bieżącym kontakcie, otrzymują oni niezbędne informacje w zakresie zleconych nam spraw oraz o możliwych terminach ich załatwienia.

Mając na względzie potrzeby naszych Klientów, kancelaria radcy prawnego przygotowała szeroki zakres usług, wśród których znajdują się nie tylko porady prawne, ale także sporządzenie opinii prawnych, sporządzenie i opiniowanie umów w tym: umów współpracy handlowej, o roboty budowlane, sprzedaży, kredytu, dzierżawy itd., sporządzanie wezwań do zapłaty, a także udział w możliwym procesie, udział w negocjacjach handlowych czy zakładanie spółek. Pełna oferta świadczonych przez nas usług jest dostępna w zakładce Oferta.

Staramy się, by nasza oferta zawierała kompleksowe usługi prawne, a świadczona pomoc prawna cechowała się wysoką jakością i profesjonalizmem. Cennik usług prawnych zamieszczony na naszej stronie, daje Państwu możliwość zapoznania się przykładowymi kosztami, jakie będą musieli Państwo ponieść, zwracając się do kancelarii. Cena porady prawnej, wezwania do zapłaty, sporządzenia opinii prawnej lub sporządzenia umowy rozpoczyna się od kwoty 180 zł netto za godzinę. Udział w negocjacjach handlowych i wsparcie prawne przy spotkaniach biznesowych oraz zgłaszanie zmian do Krajowego Rejestru Sądowego (na przykład zmiana umowy spółki, PKD, nazwy spółki, adresu, wspólników itp.) to wydatek rozpoczynający się od 200 zł netto za godzinę. Założenie spółki cywilnej, spółki z o.o., spółki jawnej, komandytowej, partnerskiej, komandytowo-akcyjnej lub spółki akcyjnej wiąże się dla Państwa z wydatkiem rozpoczynającym się od 1000 zł netto.

Usługi prawne świadczone przez naszą kancelarię mogą być wycenione na różne sposoby. Charakteryzuje nas elastyczne podejście do każdego klienta, a stawka godzinowa ustalana jest indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy. Powyżej znajduje się cennik usług prawniczych, ale w każdej sprawie wymagającej naszej interwencji, warto najpierw skontaktować się z kancelarią. Nasz prawnik przedstawi Państwu wstępną wycenę sprawy i postara się dostosować ją do Państwa oczekiwań. Cennik radcy prawnego określa minimalne koszty, jakie wiążą się z zaangażowaniem prawnika do udzielenia pomocy w Państwa sprawie.

Pomoc prawna może być  świadczona w siedzibie kancelarii, ale także online. Radca prawny w drodze wymiany korespondencji mailowej przedstawi cennik porady prawnej oraz po dokonaniu przedpłaty udzieli porady prawnej online lub umówi Państwa na spotkanie, na którym zostanie udzielona porada prawna.