Krok nr 1
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz
i przedstaw nam swoją sprawę
Krok nr 2
Wiemy, że czas to pieniądz, więc jak najszybciej zapoznamy
się ze sprawą i przygotujemy indywidualną, bezpłatną wycenę
Krok nr 3
Gdy nasza oferta zostanie zaakceptowana - zaczniemy pracować nad sprawą
Poprzedni
Następny
porady prawne

Wycena sprawy jest

200 zł/h

stawkę godzinową oferujemy Klientom, którzy nie są w stanie przewidzieć dokładnego zapotrzebowania na usługi prawne. Stawka jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i rozpoczyna się od kwoty 180 zł netto za godzinę

Ryczałt

jest to z góry określona kwota za prowadzenie sprawy. Wynagrodzenie ryczałtowe proponujemy również Klientom w ramach stałej obsługi prawnej, w przypadku gdy w każdym miesiącu mają podobne zapotrzebowanie na usługi prawne.

GLOBAL LEX Kancelaria Radcy Prawnego
Alicja Radziszewska-Studenna


Powstańców Śląskich 5/814
53-332 Wrocław

mail: kontakt@global-lex.pl
tel.: 530 262 889

NIP: 9880295250
REGON: 362858544

Świadomi dynamicznego rozwoju gospodarczego rozumiemy, że przedsiębiorstwa funkcjonujące na rynku wymagają niekiedy odpowiedniej przebudowy ich struktury, a dokonywanie fuzji i przejęć staje się powszechnym elementem gospodarczej rzeczywistości. Warto pamiętać, że zamknięcie spółki lub rozwiązanie spółki jest decyzją ostateczną, a grono naszych ekspertów zapewni Państwu odpowiednie wsparcie merytoryczne, które pozwoli rozwiązać nawet najbardziej zawiłe kwestie. Przekształcanie spółki, łączenie spółek bądź też inna zmiana dotycząca ich struktury to poważna decyzja dla każdego przedsiębiorstwa. Realizowanie tych założeń wymaga nie tylko szczegółowej wiedzy z zakresu prawa, ale także odpowiedniego doświadczenia. Również sprzedaż spółki wiąże się z skomplikowanymi formalnościami, które wymagają szczególnej skrupulatności i dokładności. Mając na uwadze wszelkie pojawiające się niedogodności, nasz prawnik zaproponuje odpowiedni model wprowadzania oczekiwanych zmian w strukturze Państwa podmiotu oraz postara się, by proponowane modyfikacje był dla Państwa opłacalne. Zaangażowany radca prawny to pierwszy krok do sprawnego zrealizowania Państwa założeń biznesowych. Warto odpowiednio zadbać o interesy swojego przedsiębiorstwa, a usługi naszej kancelarii spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Kancelaria radcy prawego świadczy kompleksowe usługi prawne w zakresie: fuzji, przejęcia, przekształcenia, łączenia, a także likwidacji spółek. Nasze usługi obejmują więc szeroko rozumiane prawo spółek handlowych oraz wspieranie podmiotów gospodarczych we wszelkich czynnościach dotyczących ich przekształceń czy likwidacji. Pomoc prawna oferowana przez Kancelarie obejmuje różnorodne przekształcenia gospodarcze jak: łączenie spółki czy podział spółki, ale także czynności związane z zakończeniem bytu podmiotów prawa handlowego jak: likwidacja spółki czy upadłość spółki. Nasze porady prawne dotyczą głównie spółek jawnych, partnerskich, komandytowych, komandytowo-akcyjnych, z ograniczoną odpowiedzialnością, a także spółek akcyjnych. Pomagamy także w procesie przekształcania indywidualnych przedsiębiorców w spółki. Wraz z rozwojem danego przedsiębiorstwa, może pojawić się potrzeba zmiany formy prowadzonej działalności, a nasza kancelaria szybko i sprawnie przeprowadzi Państwa przez ten proces.

Ugruntowana wiedza z zakresu prawa handlowego pozwala także na obsługę podmiotów o skomplikowanych strukturach, w tym również spółek z udziałem kapitału zagranicznego. Chcąc spełnić Państwa oczekiwania, kancelaria prawna oferuje między innymi: analizę bieżącego stanu prawnego spółki, przygotowanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji, negocjacje dotyczące dokonywanych czynności czy reprezentację przed właściwymi organami administracji publicznej w celu uzyskania wszelkich decyzji umożliwiając przekształcenie. Nasi klienci cienią Indywidualne podejście do każdego z przedstawianych zagadnień, a fachowa wiedza naszych specjalistów pozwala zapewnić bezpieczne wprowadzenie zmian i minimalizuje wystąpienie negatywnych konsekwencji zarówno prawnych, jak i finansowych. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców, którym pomogliśmy w rozwiązaniu różnorodnych problemów prawnych.

Jeżeli cenią sobie Państwo profesjonalizm i zaangażowanie oraz chcą powierzyć sprawy swojego przedsiębiorstwa godnym zaufania i kompetentnym specjalistom – zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią.