Krok nr 1
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz
i przedstaw nam swoją sprawę
Krok nr 2
Wiemy, że czas to pieniądz, więc jak najszybciej zapoznamy
się ze sprawą i przygotujemy indywidualną, bezpłatną wycenę
Krok nr 3
Gdy nasza oferta zostanie zaakceptowana - zaczniemy pracować nad sprawą
Poprzedni
Następny
porady prawne

Wycena sprawy jest

150 zł/h

stawkę godzinową oferujemy Klientom, którzy nie są w stanie przewidzieć dokładnego zapotrzebowania na usługi prawne. Stawka jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i rozpoczyna się od kwoty 150 zł netto za godzinę

Ryczałt

jest to z góry określona kwota za prowadzenie sprawy. Wynagrodzenie ryczałtowe proponujemy również Klientom w ramach stałej obsługi prawnej, w przypadku gdy w każdym miesiącu mają podobne zapotrzebowanie na usługi prawne.

GLOBAL LEX Kancelaria Radcy Prawnego
Alicja Radziszewska-Studenna


Powstańców Śląskich 5/814
53-332 Wrocław

mail: kontakt@global-lex.pl
tel.: 692 035 479
tel.: 530 262 889

NIP: 9880295250
REGON: 362858544

Coraz szybszy rozwój medycyny, a także pojawianie się coraz większych wymagań – w tym także prawnych, sprawia, że lekarze muszą sprostać licznym obowiązkom, również tym wynikającym z obowiązujących przepisów prawa. Zawiłość współczesnych regulacji, a także ciągłe zmiany przepisów sprawiają, że sprawy medyczne wymagają profesjonalnego wsparcia prawnego. Pomoc prawna dla lekarza staje się więc czymś powszechnym, a lekarze coraz częściej decydują się na skorzystanie z usług prawnika.

Mając świadomość, iż zakładanie praktyki lekarskiej jest skomplikowanym procesem, kancelaria prawna oferuje szeroko pojętą pomoc prawną związaną z działalnością leczniczą. Prawnik dla lekarza to przede wszystkim gwarancja, iż każda zlecona sprawa, zostanie wykonana z należytą starannością, przy wykorzystaniu wieloletniego doświadczenia oraz szczegółowej wiedzy z zakresu prawa medycznego. Rejestracja praktyki lekarskiej rodzi po stronie rejestrującego obowiązek spełnienia szeregu formalności, a skorzystanie z pomocy doświadczonego prawnika pomoże zaoszczędzić Państwa czas i zminimalizuje ryzyko wystąpienia ewentualnych błędów czy też braków formalnych. Wymarzony gabinet lekarski może okazać się ryzykowną inwestycją w momencie, kiedy jego rejestracja zostanie powierzona niekompetentnemu podmiotowi. Pomoc prawna świadczona przez naszą kancelarię pozwala uniknąć niespodziewanych sytuacji, a kompetentny prawnik szybko i skutecznie przeprowadzi Państwa przez proces założenia i rejestracji praktyki lekarskiej. Kancelaria radcy prawnego w zespole swoich specjalistów posiada rzetelnego prawnika dla lekarzy, który dysponuje szczegółową wiedzą z zakresu prawa medycznego – w tym przepisów dotyczących świadczenia usług medycznych.

Nasze usługi prawne obejmują między innymi: porady prawne dotyczące procesów związanych z założeniem, a także zarejestrowaniem działalności gospodarczej oraz wyjaśnianiem różnic pomiędzy prowadzeniem indywidualnej działalności, a działalnością w formie spółki prawa handlowego. Przygotowujemy również wszystkie niezbędne wnioski i formularze, które są wymagane do rejestracji działalności w CEIDG lub w KRS. Praktyka lekarska wymaga również częstego wsparcia prawnego związanego z bieżącymi problemami czy też roszczeniami ze strony pacjentów, a nasz radca prawny zapewnia skuteczną pomoc i świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Prawo medyczne jest skomplikowane, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalistów. Zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią, celem omówienia szczegółów ewentualnej współpracy.