Krok nr 1
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz
i przedstaw nam swoją sprawę
Krok nr 2
Wiemy, że czas to pieniądz, więc jak najszybciej zapoznamy
się ze sprawą i przygotujemy indywidualną, bezpłatną wycenę
Krok nr 3
Gdy nasza oferta zostanie zaakceptowana - zaczniemy pracować nad sprawą
Poprzedni
Następny
Euro

Wycena sprawy jest

200 zł/h

stawkę godzinową oferujemy Klientom, którzy nie są w stanie przewidzieć dokładnego zapotrzebowania na usługi prawne. Stawka jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i rozpoczyna się od kwoty 180 zł netto za godzinę

Ryczałt

jest to z góry określona kwota za prowadzenie sprawy. Wynagrodzenie ryczałtowe proponujemy również Klientom w ramach stałej obsługi prawnej, w przypadku gdy w każdym miesiącu mają podobne zapotrzebowanie na usługi prawne.

GLOBAL LEX Kancelaria Radcy Prawnego
Alicja Radziszewska-Studenna


Powstańców Śląskich 5/814
53-332 Wrocław

mail: kontakt@global-lex.pl
tel.: 692 035 479
tel.: 530 262 889

NIP: 9880295250
REGON: 362858544

Każde – nawet najlepiej prosperujące przedsiębiorstwo – może spotkać się z nieuczciwymi kontrahentami, którzy będą spóźniać się z opłacaniem wymagalnych należności. Prowadząc działalność gospodarczą i uczestnicząc na co dzień w transakcjach handlowych, warto wiedzieć, że wierzyciel nie musi sam ponosić wszelkich kosztów związanych z odzyskaniem zaległych kwot. Od dnia nabycia uprawnienia do odsetek przysługuje mu bowiem kwota 40 euro rekompensaty, która stanowi koszt odzyskania należności. Rekompensata 40 euro  jest stałą kwotą i może być dochodzona wobec każdej zaległości powstałej z transakcji handlowej. Prawo to zostało skonstruowane w taki sposób, aby maksymalnie chronić wierzycieli przed nieuczciwymi dłużnikami, którzy mają problem z bieżącym regulowaniem powstałych należności. Rekompensata za koszty odzyskiwania należności przysługuje niemal od każdej faktury zapłaconej z opóźnieniem. Nasze usługi prawne zapewniają więc nie tylko windykację zaległych należności – sporządzanie wezwań do zapłaty oraz prowadzenie procesów i kierowanie spraw do egzekucji komorniczej, ale także dochodzenie wszelkich ubocznych świadczeń jak stosowne odsetki oraz należna Państwu rekompensata z tytułu opóźnionej spłaty w wysokości 40 euro. Doświadczony prawnik pomoże Państwu szybko i skutecznie odzyskać przysługującą Państwu sumę. Pomoc prawna świadczona przez naszą kancelarię pozwala zaoszczędzić Państwa czas i gwarantuje profesjonalne podejście do sprawy. Nasza kancelaria prawna posiada bowiem bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych, a windykacja należności przeprowadzana jest z należytą starannością i zaangażowaniem. 40 euro – koszty windykacji to Państwa uprawnienie i w każdym przypadku warto z niego skorzystać.

Kancelaria radcy prawnego wszczyna postępowania o zapłatę kwoty rekompensaty i odzyskuje dla przedsiębiorców 40 euro od zaległych faktur. Świadczymy także porady prawne, które pozwalają poznać przysługujące Państwu prawa, a nasze usługi prawne przyczyniają się do lepszego i efektywniejszego windykowania zaległych kwot. Radca prawny pozostaje do Państwa dyspozycji, informuje o postępach w sprawie oraz konsultuje z Państwem kolejno podejmowane działania.

Jeżeli zmagają się Państwo z problemami dotyczącymi nieuczciwych i nieterminowych kontrahentów oraz chcą Państwo zapewnić sobie skuteczną obronę przysługujących praw – zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszej kancelarii.