Krok nr 1
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz
i przedstaw nam swoją sprawę
Krok nr 2
Wiemy, że czas to pieniądz, więc jak najszybciej zapoznamy
się ze sprawą i przygotujemy indywidualną, bezpłatną wycenę
Krok nr 3
Gdy nasza oferta zostanie zaakceptowana - zaczniemy pracować nad sprawą
Previous slide
Next slide

Stała obsługa prawna dla firm

Stawka godzinowa jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy.
Wybór jednego z poniższych pakietów stałej współpracy gwarantuje niższe koszty obsługi prawnej.

START

Pakiet podstawowy
netto 900 zł
*
 • 5h obsługi prawnej
 • kontakt mailowy, telefoniczny i spotkania w kancelarii
 • stawka godzinowa po przekroczeniu pakietu: 190 zł (netto)
 • -
 • -

STANDARD

Pakiet standardowy
netto 1620 zł
*
 • 9h obsługi prawnej
 • kontakt mailowy, telefoniczny i spotkania w kancelarii
 • udział w spotkaniach i negocjacjach biznesowych
 • stawka godzinowa po przekroczeniu pakietu: 180 zł (netto)
 • -

PREMIUM

Pakiet zaawansowany
netto 2700 zł
*
 • 15h obsługi prawnej
 • kontakt mailowy, telefoniczny i spotkania w kancelarii
 • udział w spotkaniach i negocjacjach biznesowych
 • jednorazowy dyżur w formie widekonferencji lub w siedzibie klienta (max 4h/mc)
 • stawka godzinowa po przekroczeniu pakietu: 170 zł (netto)

GLOBAL LEX Kancelaria Radcy Prawnego
Alicja Radziszewska-Studenna


Powstańców Śląskich 5/709
53-332 Wrocław

mail: kontakt@global-lex.pl
tel.: 530 262 889
tel.: 608 092 933

NIP: 9880295250
REGON: 362858544

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, mając na względnie stopień skomplikowania materii jaką jest prawo i związane z tym regulacje dotyczące obrotu gospodarczego, a także ciągłe zapotrzebowanie na pomoc prawnika, w swojej ofercie posiadamy usługi takie jakie jak: kompleksowa obsługa prawna – w tym obsługa prawna firm oraz obsługa prawna spółek. Usługi dotyczące obsługi prawnej firm są obecnie jednymi z najpopularniejszych usług świadczonych przez kancelarie prawne, a każdy świadomy przedsiębiorca wie, że prawidłowe funkcjonowanie danej firmy, zależy w dużej mierze od zaangażowania skutecznego prawnika. Każde przedsiębiorstwo – niezależnie od formy w jakiej jest prowadzone, wymaga indywidualnego podejścia. 

Obsługa prawna przedsiębiorstw pozwala więc poznać bieżącą sytuację przedsiębiorstwa, specyfikę jego działalności oraz aktualne problemy tak, aby przydzielony Państwu – wykwalifikowany radca prawny – w sposób efektywny i zgody z Państwa oczekiwaniami, poprowadził sprawy wymagające interwencji prawnej. Decydując się na usługi prawne naszej Kancelarii otrzymują Państwo gwarancję profesjonalnego podejścia do Klienta oraz rzetelnego prowadzenia spraw przedsiębiorstwa. Prowadzenie spraw przez doświadczonych prawników, stale podnoszących swoje kwalifikacje sprawia, że świadczymy usługi najwyższej jakości – w trosce o sprawne funkcjonowanie Państwa firmy. Wysokiej klasy specjaliści z różnorodnych dziedzin prawa zapewniają skuteczną, szybką, a przede wszystkim kompleksową obsługę prawną.

Kancelaria Prawna świadczy usługi w formach i na zasadach dostosowanych do charakterystyki prowadzonej przez Państwa działalności oraz indywidualnych potrzeb. Proponujemy przy tym formę rozliczeń w ramach jednego ze wskazanych wyżej pakietów. Co więcej każda oferta może zostać w odpowiedni sposób zmodyfikowana tak, aby była zgodna z Państwa oczekiwaniami, specyfiką Państwa przedsiębiorstwa, a także aktualnymi możliwościami finansowymi.

Stała obsługa prawna wiąże się więc nie tylko z niższymi kosztami, ale także z łatwym dostępem do prawnika, który znając specyfikę prowadzonego przez Państwa przedsiębiorstwa, jest w stanie szybko i skutecznie rozwiązać pojawiające się problemy. Prowadzenie działalności pod okiem specjalistów z zakresu prawa, pozwala ponadto uniknąć wielu problematycznych kwestii i sprawia, że Państwa firma budzi zaufanie wśród kontrahentów. Pomoc prawna świadczona przez naszych radców prawnych gwarantuje ochronę Państwa interesów. Każdy przedsiębiorca powinien być bowiem świadomy ryzyka związanego z prowadzeniem własnej działalności, a skorzystanie z naszych usług realnie minimalizuje takie ryzyko. Rzetelna obsługa prawna pozwala budować markę Państwa przedsiębiorstwa jako atrakcyjnego i uczciwego podmiotu obrotu gospodarczego, a także pozwala uniknąć ewentualnych konsekwencji wynikających z przepisów prawa.

W ramach stałej obsługi prawnej kancelaria radcy prawnego świadczy różnorodne usługi prawne. Radca prawny odpowiedzialny za obsługę prawną Państwa przedsiębiorstwa nie tylko będzie udzielał porady prawne – związane z rozwiązywaniem bieżących problemów pojawiających się w firmie, ale także przygotuje różnorodne umowy, sporządzi opinie prawne i analizy umów.  Obsługa prawna przedsiębiorców to także niezbędna pomoc prawna w zakresie prowadzonej działalności, kontakt mailowy, telefoniczny, spotkania w kancelarii oraz wykwalifikowany i doświadczony prawnik, który niezwłocznie przeanalizuje i rozwiąże wszelkie wątpliwości. Świadczone przez nas usługi obejmują również reprezentacje przedsiębiorcy związaną z prowadzoną działalnością – jak chociażby udział w negocjacjach biznesowych.

Biorąc pod uwagę dynamikę stosunków gospodarczych, nieoceniona staje się pomoc prawników w momencie pojawienia się spornych kwestii. Wśród podejmowanych przez nas działań znajduje się nie tylko reprezentowanie przedsiębiorców przed sądami, czy też innymi organami – w tym organami administracji publicznej, ale także udział w polubownym rozwiązywaniu sporów. Zajmujemy się także windykacją zaległych należności – sporządzamy wezwania do zapłaty oraz prowadzimy niezbędne rokowania celem przedprocesowego rozwiązania spornych kwestii. Staramy się przy tym dopasowywać podejmowane działania do charakterystyki danej sprawy, tak aby nasi Klienci w możliwie szybkim czasie i przy zaangażowaniu jak najmniejszych środków finansowych, mogli uzyskać korzystne dla nich rozstrzygnięcie. Bogate doświadczenie zdobyte na sali sądowej pozwala nam ponadto skutecznie reprezentować naszych Klientów przed sądami cywilnymi, administracyjnymi, a także karnymi.

Charakteryzuje nas elastyczne podejście do każdego Klienta, dlatego w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z ofertą lub potrzeb jej modyfikacji, odpowiednio do specyfiki prowadzonej przez Państwa działalności – zapraszamy i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.