Krok nr 1
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz
i przedstaw nam swoją sprawę
Krok nr 2
Wiemy, że czas to pieniądz, więc jak najszybciej zapoznamy
się ze sprawą i przygotujemy indywidualną, bezpłatną wycenę
Krok nr 3
Gdy nasza oferta zostanie zaakceptowana - zaczniemy pracować nad sprawą
Poprzedni
Następny
porady prawne

Wycena sprawy jest

200 zł/h

stawkę godzinową oferujemy Klientom, którzy nie są w stanie przewidzieć dokładnego zapotrzebowania na usługi prawne. Stawka jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i rozpoczyna się od kwoty 180 zł netto za godzinę

Ryczałt

jest to z góry określona kwota za prowadzenie sprawy. Wynagrodzenie ryczałtowe proponujemy również Klientom w ramach stałej obsługi prawnej, w przypadku gdy w każdym miesiącu mają podobne zapotrzebowanie na usługi prawne.

GLOBAL LEX Kancelaria Radcy Prawnego
Alicja Radziszewska-Studenna


Powstańców Śląskich 5/709
53-332 Wrocław

mail: kontakt@global-lex.pl
tel.: 530 262 889
tel.: 608 092 933

NIP: 9880295250
REGON: 362858544

Spółki prawa handlowego to zaraz po indywidualnej firmie jedna z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej. Podejmując decyzję o założeniu spółki przedsiębiorca nie tylko znacząco ogranicza ryzyko biznesowe prowadzonych przez siebie inwestycji, ale także jest w stanie zoptymalizować koszty związane z działalnością. Biorąc pod uwagę rozmaite typy spółek występujących w obrocie prawnym, każda osoba, chcąca rozpocząć działalność w takiej formie, staje przed dylematem – jak wybrać spółkę i zrealizować przygotowany wcześniej plan biznesowy. Zakładanie spółki, a także późniejsza rejestracja spółki jest procesem, który z uwagi na szereg formalności wymaga precyzji oraz profesjonalnego podejścia. Prawo handlowe zapewnia różnorodność form prawnych, w jakich można prowadzić działalność gospodarczą, a naszym zadaniem jest pomoc w wyborze tej, najbardziej odpowiadającej Państwa oczekiwaniom. Indywidualne porady prawne mają na celu poznanie Państwa preferencji i gwarantują założenie spółki, za pomocą której będą Państwo mogli realizować wyznaczone cele. Wykwalifikowany prawnik doradzi Państwu, jaki rodzaj spółki będzie odpowiedni do prowadzenia danej działalności, a także wytłumaczy na czym polega zakładanie spółek oraz rejestracja spółek. W każdej chwili do Państwa dyspozycji pozostaje doświadczony radca prawny, który w przejrzysty sposób wyjaśni czym różnią się od siebie poszczególne typy spółek, uwzględniając przy tym wady i zalety każdej z nich. Wsparcie merytoryczne w trakcie zakładania spółki oraz przygotowanie niezbędnej dokumentacji i dopełnienie szeregu kwestii formalnych pozwala nie tylko zaoszczędzić Państwa czas, ale przede wszystkim gwarantuje pewne, skuteczne, rzetelne i terminowe wykonanie powierzonych przez Państwa zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Ugruntowana wiedza z zakresu prawa gospodarczego ułatwia natomiast zniwelowanie ryzyka związanego z wystąpieniem nieoczekiwanych kosztów. Mając świadomość, że założenie spółki wiąże się ze skomplikowanymi formalnościami, świadczymy kompleksową pomoc w tej dziedzinie. Szeroki zakres naszych usług obejmuje więc nie tylko samo założenie i rejestrację spółki, ale także zapewnia stałą obsługę prawną i bieżące rozwiązywanie pojawiających się problemów związanych z jej funkcjonowaniem w obrocie gospodarczym.

Kancelaria radcy prawnego bazując na wieloletnim doświadczeniu, oferuje szereg usług związanych z zakładaniem oraz rejestrowaniem spółek. To, co charakteryzuje nasze usługi prawne to przede wszystkim profesjonalna, szybka i rzetelna pomoc prawna, a także wyjaśnienie wszelkich wątpliwości pojawiąjących się wraz z pytaniem – jak założyć spółkę? Pomagamy Państwu w wyborze formy prawnej działalności, która w pełni wpisze się w Państwa strategię biznesową. Nasza kancelaria prawna szybko i sprawnie przeprowadzi Państwa przez cały proces zakładania i rejestracji spółki każdego typu, przygotowując wszelkie niezbędne dokumenty oraz wnioski. Usługa rejestracji i założenia spółki obejmuje między innymi: sporządzenie odpowiedniej umowy, wypełnienie dokumentów potrzebnych do rejestracji podmiotu w Krajowym Rejestrze Sądowym czy też bieżący kontakt z sądami i innymi instytucjami związanymi z obsługą podmiotów prawa handlowego. W trakcie konstruowania umowy spółki bierzemy pod uwagę nie tylko zgodność zapisów z obowiązującym prawem, ale dążymy do maksymalnej ochrony Państwa interesów. W trakcie rejestracji spółki pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym, na bieżąco monitorujemy stan sprawy i przekazujemy Państwu niezbędne informacje.

Zakładanie i rejestracja spółek przez nas obsługiwanych dotyczy następujących typów spółek: spółka jawna, spółka partnerska, spółka komandytowa, spółka komandytowo-akcyjna, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, spółka akcyjna. W każdej sytuacji staramy się dopasować proponowaną formę prowadzenia działalności gospodarczej do potrzeb i oczekiwań naszych Klientów, każdorazowo opierając się na posiadanych kwalifikacjach oraz zdobytym doświadczeniu. Przyczyniliśmy się do powstania wielu podmiotów prawnych o złożonej strukturze organizacyjno-prawnej, wśród których znajdują się nie tylko wskazane wyżej podstawowe typy spółek. Szczególnym zainteresowaniem Klientów cieszy się zwłaszcza spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa.  

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. Naszym Klientom proponujemy także spotkanie w siedzibie Kancelarii, podczas którego prawnik ma możliwość zapoznania się z indywidualną sprawą, a także może dokonać jej wyceny. Nasze usługi wyceniamy bardzo elastycznie, chcąc jak najlepiej dopasować się do Państwa możliwości finansowych, jednocześnie zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług.