Krok nr 1
Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz
i przedstaw nam swoją sprawę
Krok nr 2
Wiemy, że czas to pieniądz, więc jak najszybciej zapoznamy
się ze sprawą i przygotujemy indywidualną, bezpłatną wycenę
Krok nr 3
Gdy nasza oferta zostanie zaakceptowana - zaczniemy pracować nad sprawą
Poprzedni
Następny
porady prawne

Wycena sprawy jest

150 zł/h

stawkę godzinową oferujemy Klientom, którzy nie są w stanie przewidzieć dokładnego zapotrzebowania na usługi prawne. Stawka jest ustalana indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania sprawy i rozpoczyna się od kwoty 150 zł netto za godzinę

Ryczałt

jest to z góry określona kwota za prowadzenie sprawy. Wynagrodzenie ryczałtowe proponujemy również Klientom w ramach stałej obsługi prawnej, w przypadku gdy w każdym miesiącu mają podobne zapotrzebowanie na usługi prawne.

GLOBAL LEX Kancelaria Radcy Prawnego
Alicja Radziszewska-Studenna


Powstańców Śląskich 5/814
53-332 Wrocław

mail: kontakt@global-lex.pl
tel.: 530 262 889

NIP: 9880295250
REGON: 362858544

Wykonywanie zawodu zaufania publicznego – jakim z pewnością jest zawód lekarza – wymaga nie tylko szczegółowej wiedzy z zakresu medycyny, ale także stwarza konieczność zaznajomienia się z podstawowymi kwestiami prawnymi. Kancelaria radcy prawnego służy rzetelnym doradztwem prawnym w zakresie różnorodnych form świadczenia usług przez lekarzy. Warto wiedzieć, że lekarz może być zatrudniony na podstawie umowy o pracę, ale także na podstawie umowy cywilnoprawnej, a współcześnie jedną z powszechniejszych form zatrudnienia są tak zwane kontrakty lekarskie. Kontrakt lekarza może zawierać różnorodne zapisy, wśród których mogą także znaleźć się takie, które nie będą dla niego korzystne. Z uwagi na fakt, iż prawo potrafi być bardzo skomplikowaną materią, przed podpisaniem takiej umowy, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Prawnik – specjalista z różnorodnych dziedzin prawa – w tym prawa medycznego, cywilnego oraz prawa pracy – zapozna Państwa z przepisami dotyczącymi interesujących Państwa kwestii oraz wyjaśni najbardziej skomplikowane zagadnienia. Warto zminimalizować wystąpienie ewentualnych konsekwencji prawnych tak, aby rzetelnie i zgodnie z literą prawa, móc wykonywać swój zawód.

Nasze usługi prawne obejmują doradztwo przy wyborze właściwej formy umowy, bieżące wsparcie lekarzy w procesach negocjacji kontraktów lekarskich, a także profesjonalną reprezentację w ewentualnych sporach sądowych. Oferowana pomoc prawna dotyczy także opiniowania kontraktów lekarskich pod kątem ryzyk prawnych oraz wskazywania potencjalnego niebezpieczeństwa wynikającego z zapisów umowy, a także proponowania różnych wariantów efektywnych zabezpieczeń. Świadczymy także porady prawne, w trakcie których mogą Państwu uzyskać niezbędne informacje w interesujących Państwa kwestiach prawnych.

Kontrakt lekarski to umowa, przed której zawarciem warto zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, a doświadczony radca prawny pomoże Państwu w zawarciu możliwie najkorzystniejszego kontraktu.

Kancelaria prawna gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług oraz maksymalne ograniczenie ryzyka, jakie może wiązać się z zawarciem niekorzystnej umowy. Mamy bogate doświadczenie w opiniowaniu różnorodnych kontraktów lekarskich i pomożemy Państwu dostosować zapisy umowy do Państwa indywidualnych potrzeb.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami – telefonicznie, mailowo oraz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.